جويس ماير
 
English | francais صفحة أصلى | دربارۀ ما
Make This Page your Home Page
Add to Favorites
صفحة أصلى »برای جویس مایر بخوانید
برای جویس مایر بخوانید
Print Article Send to friend

در این قسمت، شما میتوانید تعدادی از کتابهای جویس مایر را مشاهده کنید. به محض اینکه کتاب جدیدی چاپ شود در این قسمت وارد خواهد شد. شما میتوانید آن کتاب را مطالعه نموده، صفحات مختلف آن را بازدید کرده یا حتی آن را بر روی کامپیوتر خود ذخیره نمایید.
کتابهایی که اینجا در اختیار شماست، تماماً رایگان میباشند، در عوض از شما میخواهیم برای ما دعا کرده، و این کتابها و مقالات را با هر کسی که فکر میکنید بتواند از آنها استفاده کند در میان بگذارید.
برای خواندن متون PDF شما نیاز به نصب برنامه Adobe Acrobat Reader دارید. شما میتوانید به صورت رایگان این برنامه را از اینجا نصب نمایید. برای نصب اینجا را کلیک کنید. Download Acrobat Reader

  PDF Adobe Acrobat Reader . . . Download AcrobatReader

نبردگاه ذهن بخش اول اهمیت ذهنر: جویس مییر

For The Grace Of Godدر این صفحات من جملات برانگیزاننده ای را در بارۀ فیض با شما در میان خواهم نهاد. فیض قدرت خداست که برای برآوردن نیاز های ما بدون هیچ هزینه ای در اختیار ما قرار دارد. دستیابی به آن به جای تلاش انسانی فقط با باور به آن میسر میشود.

من صمیمانه باور دارم که اگر این جملات را مورد تأمل قرار دهید، آنها عملاً راه رفتن شما با خداوند را تغییر خواهند داد.

در چند سال گذشته تعالیم زیادی در رابطه با ایمان شنیده ایم: ایمان چی هست، ایمان چی نیست، و چطور در آن عمل کنیم. علیرغم همۀ آنها، باید صادقانه به شما بگویم که من مطمئن نیستم چند نفر از ایمانداران حقیقتاً ایمان را درک میکنند. اگر ما حقیقتاً به اندازه ای که ادعا میکنیم ایمان را درک می کردیم، واقعاً پیروزی های بیشتری از آنچه در زندگی روزمره مان دیده ایم، می دیدیم.

Read Online    | Download ZIP File 
نبردگاه ذهن بخش اول اهمیت ذهنر: جویس مییر
Beauty For Ashes کتاب "نبردگاه ذهن"، ابتدا در سال 1995 به چاپ رسید. مایه ی خشنودی من است که بگویم با وجود آن که سال ها از چاپ این کتاب م یگذرد، هنوز پرفروش ترین کتاب من است. چاپ انگلیسی آن بیش از سه میلیون نسخه فروش داشته و به 47 زبان ترجمه شده است و همچنان در حال ترجمه به زبا نهای دیگر است. این کتاب در زندگی مردم، بسیار مفید بوده، تا جایی که این احساس برای ما پیش آمد که خوانده شد هایم تا چاپی مناسب کودکان و نوجوانان درست مانند یک کتاب دعای روزانه، بر اساس اصول این کتاب داشته باشیم. ما در مینستری مان، شهادت های بسیاری از افرادی داریم که با خواندن این کتاب و به کار بردن اصول کتا بمقدسی آن، تغییرات مثبت زیادی را در زندگی شان تجربه کرد هاند. آنها از انواع اعتیادهای مختلف مانند خوردن بی رویه، ترس، نگرانی، تنفر از خود و مشکلات بی شمار دیگری آزاد شد هاند.
Read Online    | Download ZIP File 
تاجی به عوض خاکستر: جویس مییر
Beauty For Ashes اگر دردهای احساسی، مانع خوشی شما است، اگر مورد سوءاستفاده قرار گرفته اید یا از احساس طردشدگی رنج برده اید، شما را تشویق می کنم تا این کتاب را بخوانید. اگر تا به حال به برنامه های رادیویی یا تلویزیونی من گوش داده اید، حتما این واقعیت را شنیده اید که من در دوران کودکی و نوجوانی ام مورد سوءاستفاده قرار گرفتم. درحقیقت، زندگی من پیش از آنکه خداوند را ملاقات کنم و حقیقت کلامش مرا آزاد کند، مانند توده ای از خاکستر بود. این کتاب صرفا داستانی از جزییات ناخوشایند گذشته من نیست، اما در این کتاب به اندازه کافی به آن دوران از زندگیم پرداخته ام تا بدانید احساس "ناامیدی" و "دوست داشته نشدن" را به خوبی درک می کنم. سال ها پیش، خداوند مرا برانگیخت تا این حقایق را برای کمک به افرادی که در موقعیت های مشابه هستند، در میان بگذارم. از زمان نخستین چاپ این کتاب، من همچنان از هزاران نفر می شنوم که می گویند برای قدم گذاشتن پیروزمندانه در زندگی ای که خدا برای آنها در نظر گرفته است، نیاز به دعا و تعلیم دارند. آنها شهادت می دهند که این کتاب کمک بزرگی به آنها کرده است.
Read Online    | Download ZIP File 
به انسان ها بگویید دوستشان دارم نویسنده: جویس مییر
Afraidمعتقدم انسان ها بیش از هر چیزي در رابطه شخصی برقرار کردن با خداوند نیازمند محبت او می باشند. به عنوان یک مسیحی این رابطه باید پایه و اساس زندگی پیروزمندانه باشد. نیاز ما انسان ها داشتن دانش و آگاهی کامل در مورد محبت خداوند و بهر هوري از آن نیست بلکه رابطه برقرار کردن است و این رابطه تنها به وسیله ي رو حالقدس ممکن است. هر زمان که یک ایما ندار به محبت خداوند تمرکز کند محبت او را در زندگی مشاهده خواهد کرد و به وسیله ي دعا، اگر به دنبال رابطه اي که در کلام ذکر شده است بگردد آن را دریافت خواهد کرد.
Read Online    | Download ZIP File 
انجامش بده

Afraidآیا ترس بهترین فرصتها را از شما می گیرد؟
حتی با ترس

هر کس از مشکلاتی که ترس در زندگیش پدید می آورد آگاه است و هرگاه که شما در خدا قدمی به جلو بر میدارید اطاعت از خدا در رویارویی با ترس ترس میخواهد شما را به عقب براند. ترس میخواهد توسط افکارتان به شما حمله کند. اما شما میتوانید از ترس آزاد باشید.

وعده خدا این است که ما میتوانیم بر ترس غلبه کنیم.
در این کتاب جویس مایر نشان میدهد که اگرچه ترس و طردشدگی بر ضد ما می آید اما روح القدس میتواند به ما کمک کند تا علیرغم وجود این احساسات در ایمان سلوک کنیم.
شما باید دریابید که چگونه بر اساس کلام خدا عمل کنید و
ترس را در زندگیتان مغلو
ب سازید. امروز همان روزی است جویس مایر که باید به پیروزی دست یابید. و آنچه را که باید انجام دهید حتی با وجود ترس بجا آورید.

Read Online    | Download ZIP File 
TOP
غلبه بر خوف
  بوسیله قدرت ماورای طبیعی خدا

اتفاقاتی که هر روزه در زندگی ما رخ میدهند تجربه می کنیم. خوف اغلب به شکل نامحسوسی بر افکار شما اثر میگذارد و به شکل اضطرابی در می آید که حتی می تواند ضربه ای اساسی به ایمان شما بزند.
اجازه ندهید خوف آرامش و خوشی شما را از شما برباید و همین امروز یاد بگیرید که چگونه به عمل این دشمن فریبکار پایان دهید. در این کتاب تأثیرگذار جویس مایر اشکال ظریف خوف را که در پی نابودکردن آن حیات غنی هستند که خدا برایتان تدارک دیده بر شما آشکار می کند. کلام خدا این توان را به شما میدهد که این روباهان کوچک را تشخیص دهید و از همان ابتدا با آنها مقابله کنید. خدا این فیض را به شما داده است از امور روزمره لذت ببرید و در آزادیی که خدا برایتان تدارک دیده زندگی کنید. اجازه ندهید انتظارات نادرستی که خوف در شما پدید می آورد ایمانتان را تخریب کند. و زندگی خود را با این انتظار که خدا هر لحظه برای شما بهترین را تدارک دیده است سپری کنید.
جويس ماير

Read Online    | Download ZIP File 
TOP
مهترین تصمیم زندگی
Most Importantپراهميت‌ترين تصميم زندگي

مي‌خواهم درباره يك تصميم بسيار مهم با شما سخن بگويم. در واقع صحبت من درباره مهم‌ترين تصميمي است كه در زندگي با آن روبرو مي‌شويد. اين تصميم پراهميت‌تر از انتخاب مدرسه، شغل، همسر يا مسكن مناسب است و به جاودانگي مربوط مي‌گردد. كمي بينديشيد. ابديت زمان بسيار بسيار طولاني‌اي است.
موضوع مورد توجه بسياري از مردم فقط متمركز امروز، چند ماه آينده يا حداكثر دوران بازنشستگي‌شان است. من در نظر دارم درباره دوران پس از آن يعني ’زندگي پس از مرگ‘ صحبت كنم. آيا شما تداركي براي آن زمان ديده‌ايد؟

Read Online    | Download ZIP File 
TOP
خدا شما را دوست دارد

I Love them

«زیرا خدا بقدری مردم جهان را دوست دارد که یگانه فرزند خود را فرستاده است تا هر که به او ایمان آورد هلاک نشود بلکه زندگی جاوید بیابد» یوحنا 3:16 خدا می خواهد تا خانواده ای داشته باشد پس او ما را آفرید تا فرزندان او باشیم. او نمی خواهد تا ما مانند کودکان رفتار کنیم بلکه می خواهد همانند فرزندان او رفتار کنیم. او می خواهد تا به وی تکیه کنیم. به وی متکی باشیم. به او توکل کنیم، او را محبت کنیم و اجازه بدهیم تا او ما را محبت کند. او از ما می خواهد تا به او توکل کنیم و هرگاه نیازی داریم به او متوسل شویم.
جويس ماير

Read Online    | Download ZIP File 
TOP